Είστε έτοιμοι να μιλήσετε με έναν μηχανικό συστήματος;

Εισαγάγετε τα στοιχεία σας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας για να πραγματοποιήσετε μια κλήση. Ευχαριστώ!

Ευκαιρίες Σταδιοδρομίας – Εσωτερικός Αντιπρόσωπος Πωλήσεων

Τοποθεσία:
Marlborough, MA / Bedford, MA / Δουβλίνο, Ιρλανδία

Περιγραφή:
Το ExaGrid διαθέτει ευκαιρίες για αποδεδειγμένους επαγγελματίες εσωτερικών πωλήσεων (επιχειρηματικής ανάπτυξης) με αποδεδειγμένο ιστορικό δημιουργίας αγωγών για εταιρικούς λογαριασμούς. Το ExaGrid βρίσκεται σε λειτουργία υψηλής ανάπτυξης, συνεργαζόμενος με κάθε αντιπρόσωπο πωλήσεων πεδίου με έναν Inside Sales Rep (ISR) σε σχέση 1:1, για να οδηγήσει σε νέες ευκαιρίες νέων αγωγών σε μια καθορισμένη γεωγραφική περιοχή.

Θα επωφεληθείτε από ένα προϊόν που είναι πραγματικά διαφοροποιημένο στην αγορά, μια σταθερή πρόταση αξίας που είναι σχετική και μια ισχυρή συλλογή από ιστορίες επιτυχίας πελατών. Θα πρέπει να έχετε τη δική σας εξερχόμενη εμπειρία Διείσδυσης Λογαριασμού, τις δυνατότητες Διαχείρισης Περιοχής και την ικανότητα αναζήτησης με το προσωπικό και τη διαχείριση του κέντρου δεδομένων.

Τα ISR είναι υπεύθυνα για τη δημιουργία νέων επιχειρήσεων μέσω εξερχόμενης αναζήτησης, ψυχρής κλήσης, παρακολούθησης δυνητικών πελατών μάρκετινγκ και οικοδόμησης σχέσεων με την πάροδο του χρόνου μέσω της συνεχούς ενημέρωσης και εκπαίδευσης των προοπτικών. Το κοινό-στόχος είναι οι διευθυντές, οι διευθυντές και οι αντιπρόεδροι πληροφορικής σε κέντρα δεδομένων επιχειρήσεων που είναι υπεύθυνα για τη νυχτερινή δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας όλων των δεδομένων πληροφορικής. Στην ομάδα πωλήσεων πεδίου του ExaGrid θα παρέχονται εξειδικευμένοι υποψήφιοι για να εργαστούν κατά τη διάρκεια του κύκλου πωλήσεων. Το ISR θα συνεχίσει να καλλιεργεί / εκπαιδεύει και να ενισχύει τις σχέσεις με υποψήφιους πελάτες που δεν ολοκληρώνουν τον κύκλο πωλήσεων.

Στην ExaGrid, επενδύουμε στα εργαλεία που χρειάζεστε για να πετύχετε, όπως αφοσιωμένο ερευνητικό προσωπικό για λογαριασμούς και επαφές, κάλυψη μάρκετινγκ και σχετικό περιεχόμενο που έχει απήχηση στο κοινό-στόχο, συμπεριλαμβανομένων ιστοριών επιτυχίας πελατών και βίντεο που σας βοηθούν να συνδεθείτε με τους υποψήφιους πελάτες σας.

Αρμοδιότητες:

  • Χρησιμοποιήστε εξαιρετικά στοχευμένες, βασισμένες σε λογαριασμούς στρατηγικές για τη δημιουργία συναντήσεων
  • Ερευνήστε λογαριασμούς και επαφές για να κατανοήσετε την αγορά από κέντρο δεδομένων σε κάθε στοχευόμενο λογαριασμό
  • Χρησιμοποιήστε εξερχόμενες κλήσεις, μέσα κοινωνικής δικτύωσης και email για να παραμείνετε σε επαφή με όλους τους υποψήφιους πελάτες, καλλιεργώντας και διατηρώντας την ευαισθητοποίησή τους
  • Ομάδα με πωλήσεις για την υποστήριξη στοχευμένων αναζητήσεων βάσει λογαριασμού
  • Μάθετε και διατηρήστε τις γνώσεις του κλάδου και τις ανταγωνιστικές τάσεις
  • Πλήρης κατανόηση και εσωτερίκευση των προτάσεων αξίας
  • Χρησιμοποιήστε το Salesforce για να παραμείνετε οργανωμένοι, να προγραμματίσετε την ημέρα σας και να βεβαιωθείτε ότι πληρούνται οι μετρήσεις καθημερινής δραστηριότητας
  • Κύρια μηνύματα που σχετίζονται με τη δυναμική της αγοράς
  • Πατήστε σε ιστότοπους του κλάδου, κοινωνικά δίκτυα και βάσεις δεδομένων για να ανακαλύψετε χρήσιμες πληροφορίες για να εξατομικεύσετε την προβολή

Προσόντα:

  • Πτυχίο, ιδανικά στον τομέα που σχετίζεται με τις επιχειρήσεις
  • Απαιτείται 3+ χρόνια προηγούμενη εμπειρία εσωτερικών πωλήσεων/επιχειρηματικής ανάπτυξης/ανάπτυξης πωλήσεων για κλήση σε κέντρα δεδομένων πληροφορικής για προϊόντα υποδομής
  • Μια αποδεδειγμένη ικανότητα στην ψυχρή κλήση του προσωπικού IT και των διευθυντών IT και στην αναζήτηση νέων λογαριασμών
  • Διαθέτετε μια «νοοτροπία κυνηγού» και μια επιθυμία για υπέρβαση
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Υψηλή ενέργεια και ενθουσιασμό
  • Γνωρίστε το Salesforce.com
  • Εξαιρετικά οργανωμένο, ικανό να διαχειριστεί πολλαπλές προτεραιότητες
  • Δυνατότητα δημιουργίας συναρπαστικών συνομιλιών και επιχειρηματικών σχέσεων με υποψήφιους πελάτες
  • Εξαιρετική εργασιακή ηθική, ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες, επιθυμία για επιτυχία και αληθινή προσέγγιση προσανατολισμένη στα αποτελέσματα
  • Σημαντική εμπειρία σε εξερχόμενες αναζητήσεις και προσόντα επικεφαλής
  • Εμπειρία ανάπτυξης και καλλιέργειας παραγωγικών σχέσεων με το κοινό-στόχο και την ομάδα πωλήσεων
  • Αποδεδειγμένη επιτυχία με συμβουλευτικές πωλήσεις και χειρισμό αντιρρήσεων
  • Η αποθήκευση, η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας δεδομένων ή η εμπειρία προστασίας δεδομένων είναι ένα σημαντικό πλεονέκτημα

Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει επιχειρηματικό πνεύμα και ξέρει πώς να κερδίζει. Επιπλέον, ο υποψήφιος πρέπει να είναι σκληρά εργαζόμενος, δυναμικός, ανταγωνιστικός και ιδιαίτερα δημιουργικός. Η ExaGrid δίνει έμφαση στη συνεχή εκπαίδευση για την αγορά/βιομηχανία, το προϊόν, τον ανταγωνισμό και τις δεξιότητες πωλήσεων για τους υπαλλήλους της.

Πληροφορίες Επικοινωνίας:
Για άμεση εξέταση, κάντε αίτηση ηλεκτρονικά: βιογραφικό email.

Αιτήσεις που λαμβάνονται με ταχυδρομείο ή φαξ ΔΕΝ θα γίνονται δεκτές
ΠΑΡΑΚΑΛΩ… Όχι πρακτορεία, εργολάβοι ή σύμβουλοι

Μιλήστε μας για τις ανάγκες σας

Το ExaGrid είναι ο ειδικός στην αποθήκευση αντιγράφων ασφαλείας—το μόνο που κάνουμε.

Τιμολόγηση αιτήσεων

Η ομάδα μας είναι εκπαιδευμένη ώστε να διασφαλίζει ότι το σύστημά σας έχει το κατάλληλο μέγεθος και υποστηρίζεται ώστε να ανταποκρίνεται στις αυξανόμενες ανάγκες δεδομένων σας.

Επικοινωνήστε μαζί μας για τιμές »

Μιλήστε με έναν από τους μηχανικούς του συστήματός μας

Με το Tiered Backup Storage του ExaGrid, κάθε συσκευή στο σύστημα φέρει μαζί της όχι μόνο δίσκο, αλλά και μνήμη, εύρος ζώνης και επεξεργαστική ισχύ—όλα τα στοιχεία που απαιτούνται για τη διατήρηση υψηλής απόδοσης δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας.

Προγραμματισμός κλήσης »

Πρόγραμμα απόδειξης ιδέας (POC)

Δοκιμάστε το ExaGrid εγκαθιστώντας το στο περιβάλλον σας για να απολαύσετε βελτιωμένη απόδοση δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας, ταχύτερες επαναφορές, ευκολία στη χρήση και επεκτασιμότητα. Δοκίμασέ το! 8 στους 10 που το δοκιμάζουν αποφασίζουν να το κρατήσουν.

Προγραμματίστε τώρα »