Készen áll, hogy beszéljen egy rendszermérnökkel?

Kérjük, adja meg adatait, és felvesszük Önnel a kapcsolatot a hívás egyeztetése érdekében. Köszönöm!

Karrier lehetőségek – belső értékesítési képviselő

Bérleti díj:
Marlborough, MA / Bedford, MA / Dublin, Írország

Leírás:
Az ExaGrid olyan bevált belső értékesítési (üzletfejlesztési) szakemberek számára kínál lehetőségeket, akik bizonyítható múlttal rendelkeznek a vállalati fiókok gyártásában. Az ExaGrid nagy növekedési módban működik, és minden egyes helyszíni értékesítési képviselőt egy belső értékesítési képviselővel (ISR) 1:1-es kapcsolatban áll, hogy megfelelő új csővezeték-lehetőségeket teremtsen egy meghatározott földrajzi területen.

Előnyös lesz egy olyan termékből, amely valóban megkülönböztethető a piacon, egy megbízható értékajánlattal, amely releváns, és egy robusztus ügyfél-sikertörténet-gyűjteményt kínál. Elvárják, hogy saját kimenő fiókpenetrációs tapasztalattal, területkezelési képességekkel, valamint az adatközpont munkatársaival és vezetőivel kapcsolatos kutatási jártassággal rendelkezzen.

Az ISR-ek felelősek az új üzlet létrehozásáért a kimenő potenciális ügyfelek felmérése, a hideghívások, a marketing potenciális ügyfelek nyomon követése, valamint az idővel kapcsolatok kiépítése a potenciális ügyfelek folyamatos tájékoztatása és oktatása révén. A célközönség a vállalati adatközpontok menedzserei, igazgatói és informatikai alelnökei, akik felelősek az összes IT-adat éjszakai biztonsági mentéséért. Képzett potenciális ügyfeleket biztosítanak az ExaGrid helyszíni értékesítési csapatának, hogy végigdolgozzák az értékesítési ciklust. Az ISR továbbra is ápolja/oktatja és erősíti a kapcsolatokat azokkal a potenciális ügyfelekkel, akik nem fejezik be az értékesítési ciklust.

Az ExaGridnél a sikerhez szükséges eszközökbe fektetünk be, ideértve a fiókokkal és kapcsolattartókkal foglalkozó elkötelezett kutatószemélyzetet, a marketing lefedettséget és a célközönségre rezonáló releváns tartalmakat, beleértve az ügyfelek sikertörténeteit és a potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvételt segítő videókat.

Feladatok:

  • Használjon célzott, fiókalapú stratégiákat a találkozók létrehozásához
  • Kutasson fiókokat és kapcsolatokat, hogy megértse az adatközponti vásárlásokat az egyes célfiókokban
  • Használja a kimenő hívásokat, a közösségi médiát és az e-mailt, hogy kapcsolatban maradjon minden potenciális ügyféllel, fejlesztve és fenntartva a tudatosságukat
  • Csapat az értékesítéssel, hogy támogassa a célzott, fiókalapú ügyfélszerzést
  • Tanulja meg és tartsa fenn az iparági ismereteket és a versenyképes trendeket
  • Az értékajánlatok teljes megértése és internalizálása
  • A Salesforce segítségével rendszerezett maradhat, megtervezheti a napját, és gondoskodhat arról, hogy a napi tevékenységi mutatók teljesüljenek
  • A piaci dinamika szempontjából releváns üzenetkezelés mestere
  • Érintsen meg iparági webhelyeket, közösségi hálózatokat és adatbázisokat, hogy hasznos információkat tárjon fel az elérhetőség személyre szabásához

Végzettség:

  • Bachelor diploma, ideálisan üzleti területen
  • 3+ év belső értékesítési/üzletfejlesztési/értékesítési fejlesztési tapasztalat szükséges IT adatközpontokba való behíváshoz infrastrukturális termékekhez
  • Bizonyított képesség az IT-személyzet és az IT igazgatók hideghívásában, valamint új fiókok felkutatásában
  • Rendelkezz „vadász mentalitással” és a túlteljesítés vágyával
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek
  • Nagy energia és lelkesedés
  • Jártasság a Salesforce.com-ban
  • Rendkívül szervezett, több prioritást képes kezelni
  • Képes lebilincselő beszélgetések és üzleti kapcsolatok kialakítására a potenciális ügyfelekkel
  • Kiemelkedő munkamorál, erős kommunikációs készség, sikerélmény, valódi eredményorientált szemlélet
  • Jelentős tapasztalat kimenő kutatásban és vezetői képesítésben
  • Tapasztalat produktív kapcsolatok kialakításában és ápolásában a célközönséggel és az értékesítési csapattal
  • Bizonyított siker tanácsadói értékesítéssel és kifogáskezeléssel
  • A tárolási, adatmentési vagy adatvédelmi tapasztalat jelentős előnyt jelent

Az ideális jelölt vállalkozó szellemű, és tudja, hogyan kell nyerni. Ezenkívül a jelöltnek keményen dolgozónak, motiváltnak, versenyképesnek és rendkívül kreatívnak kell lennie. Az ExaGrid hangsúlyt fektet alkalmazottai folyamatos képzésére a piac/ipar, a termék, a verseny és az értékesítési készségek terén.

Elérhetőség:
Azonnali mérlegeléshez kérjük, jelentkezzen online: email önéletrajz.

Postai úton vagy faxon érkezett jelentkezéseket NEM fogadunk el
KÉRJÜK… Nincsenek ügynökségek, vállalkozók vagy tanácsadók

Beszéljen velünk igényeiről

Az ExaGrid a biztonsági mentések szakértője – mi mindennel foglalkozunk.

Kérjen árképzést

Csapatunk képzett annak biztosítására, hogy rendszere megfelelő méretű és támogatott legyen, hogy megfeleljen az Ön növekvő adatigényeinek.

Árainkért vegye fel velünk a kapcsolatot »

Beszéljen egyik rendszermérnökünkkel

Az ExaGrid többszintű biztonsági mentési tárolójával a rendszer minden egyes eszköze nem csak lemezt, hanem memóriát, sávszélességet és feldolgozási teljesítményt is magával hoz – minden olyan elemet, amely a magas biztonsági mentési teljesítmény fenntartásához szükséges.

Hívás ütemezése »

Menetrend Proof of Concept (POC)

Tesztelje az ExaGridet úgy, hogy telepíti a környezetébe, hogy megtapasztalja a jobb biztonsági mentési teljesítményt, a gyorsabb visszaállítást, a könnyű használatot és a méretezhetőséget. Tedd próbára! 8-ből 10, aki teszteli, úgy dönt, hogy megtartja.

Időbeosztás most »