Készen áll, hogy beszéljen egy rendszermérnökkel?

Kérjük, adja meg adatait, és felvesszük Önnel a kapcsolatot a hívás egyeztetése érdekében. Köszönöm!

Megbízó/tanácsadó mérnök

Bérleti díj:
Marlborough, MA

Munka Feladatok: â € <â € <
Leves a dióig. A marketingtől, prototípuskészítéstől, projekttervezéstől, megvalósítástól, projektvezetőtől vagy csapattagtól kapott követelmények elemzése szükség szerint támogatja a tesztet. Szükség szerint járuljon hozzá a termékarchitektúra javítására irányuló erőfeszítésekhez és/vagy vezesse azokat. Képes nagy, több csoportos projektek sikeres vezetésére minimális irányítással.

Tapasztalat:

  • 5 év hasonló munkakörben, növekvő felelősséggel.
  • Mély Linux kernel ismerete, fájlrendszeri tapasztalat előnyben (főleg xfs).
  • Elosztott rendszerek teljesítményelemzése, beleértve annak mélyreható megértését, hogy a Linuxon futó összetevők hogyan befolyásolják a rendszererőforrásokat, és hogyan lehet hibakeresni őket.
  • Biztonságos elosztott rendszerek adattárolása és üzenetküldése
  • C/C++/Python
  • Kiváló minőségű RPM vagy DEB csomagok fejlesztésében szerzett tapasztalat (pl. Fedora vagy Debian projekt bevált gyakorlatait követve)

Örülök, hogy van képessége:

  • Modern virtualizációs eszközök (pl. Kubernetes stb.)
  • Modern automatizálási eszközök (pl. Jenkins, Ansible stb.)
  • Cloud tárolás
  • Java

Oktatás:

BS végzettség kapcsolódó tárgyból, de a releváns tapasztalat és a bizonyított képesség sokkal fontosabb.

Elérhetőség:
Azonnali mérlegeléshez kérjük, jelentkezzen online: email önéletrajz.

Postai úton vagy faxon érkezett jelentkezéseket NEM fogadunk el
KÉRJÜK… Nincsenek ügynökségek, vállalkozók vagy tanácsadók