Készen áll, hogy beszéljen egy rendszermérnökkel?

Kérjük, adja meg adatait, és felvesszük Önnel a kapcsolatot a hívás egyeztetése érdekében. Köszönöm!

Megbízó/tanácsadó szoftvermérnök, deduplikáció

Bérleti díj:
Marlborough, MA

Leírás:

Az ExaGrid tehetséges C++ fejlesztőket keres Deduplication Engine csapatunkba. Csapatunk szenvedélyesen foglalkozik a biztonsági mentések tárolásával és az adatok deduplikációjával. Lehetősége lesz kiváló minőségű technológiát szállítani egy olyan felgyorsult környezetben, ahol a prioritások gyorsan változhatnak.

Feladatok:

  • Fejlessze és támogassa az ExaGrid rétegzett biztonsági mentési tároló és deduplikációs motor fő összetevőit.
  • Új termékfunkciók tervezése, fejlesztése, tesztelése és karbantartása.
  • Használja a C++ és a szoftverfejlesztés bevált gyakorlatait a kiváló minőségű termékek eléréséhez.
  • Nagy projektek sikeres vezetésének képessége.

készségek:

  • Szakértői készség és 5+ év C++ programozási nyelv tapasztalata.
  • C/C++/Python tapasztalat
  • BS végzettség vagy azzal egyenértékű gyakorlati tapasztalat.
  • Szoftverfejlesztési bevált gyakorlatokkal kapcsolatos tapasztalat a teljes szoftverfejlesztési életciklushoz.
  • Fájlrendszerek, adatbázisok, teljesítményelemzés, C++ könyvtárak, például stl és boost, valamint Linux rendszerprogramozás terén szerzett tapasztalat.
  • Erős elemző készség kiváló problémamegoldó képességgel.

Jó ha van:

  • Hasznos némi Linux kernel programozási ismeretek birtokában.
  • Hasznos, ha tapasztalattal rendelkezik objektumtároló rendszerekkel és felhőalapú tárolási rendszerekkel.

Elérhetőség:
Azonnali mérlegeléshez kérjük, jelentkezzen online: email önéletrajz.

Postai úton vagy faxon érkezett jelentkezéseket NEM fogadunk el
KÉRJÜK… Nincsenek ügynökségek, vállalkozók vagy tanácsadók