Készen áll, hogy beszéljen egy rendszermérnökkel?

Kérjük, adja meg adatait, és felvesszük Önnel a kapcsolatot a hívás egyeztetése érdekében. Köszönöm!

Vezető vagy vezető hardver-rendszermérnök

Bérleti díj:
Marlborough, MA

Az ExaGrid hardverrendszer-csapata kész komponenseket integrál a többszintű biztonsági mentési tárolásra optimalizált készülékek létrehozásához. A hardvercsapat felel a termék életciklusának kezeléséért, a hardver megbízhatóságáért, az ár/teljesítmény optimalizálásért, a következő termékgeneráció tervezéséért és teszteléséért. Ezen túlmenően ez a csapat felelős a készülék hardverkomponenseinek kezeléséhez szükséges szoftverek és szkriptek fejlesztéséért és karbantartásáért. Hardvergyártásban tapasztalattal rendelkező mérnököt keresünk, aki valamilyen kódolást, szkriptet végzett.

Tapasztalat:
Legalább 5 év hardverkomponensekkel és/vagy szoftverekkel végzett munka, amely készülékeket vagy szervereket kezel.

feladatok:

  • Új termékek tesztelése a gyártóktól
  • Határozza meg a legjobb ár/teljesítményű hardvert az új modellekhez
  • Teljesítmény- és megbízhatóságvizsgálat
  • Hardverfigyelő, -kezelő és -teszt szoftverek karbantartása és fejlesztése Java, Python, C, C++, bash és perl nyelven.
  • A termék életciklusának kezelése
  • Műszaki kapcsolattartás az üzemeltetéssel és szerződéses gyártóinkkal.
  • Segítségnyújtás összetett hardverproblémák esetén az ügyfelek webhelyein.

készségek:

  • Kívánt:
    • Ismeri a szerver/készülék hardverösszetevőit (CPU, memória, HDD, NIC, RAID-vezérlő stb.)
    • Ismeri a Linuxot, a Windowst, a hálózatkezelést
  • Jó ha van:
    • Ismeri a gyártási folyamatot
    • Tapasztalat bármilyen szkriptnyelven és/vagy C/C++/Java nyelven

Oktatás:
Bachelor of Science vagy azzal egyenértékű tapasztalat

Elérhetőség:
Azonnali mérlegeléshez kérjük, jelentkezzen online: email önéletrajz.

Postai úton vagy faxon érkezett jelentkezéseket NEM fogadunk el
KÉRJÜK… Nincsenek ügynökségek, vállalkozók vagy tanácsadók