Készen áll, hogy beszéljen egy rendszermérnökkel?

Kérjük, adja meg adatait, és felvesszük Önnel a kapcsolatot a hívás egyeztetése érdekében. Köszönöm!

Vezető ügyfélszolgálati mérnök

Helyszín:
Boston Metro West
UK

Leírás:
Az ExaGrid vezető ügyfélszolgálati mérnököt keres, aki fejlett technikai támogatást nyújt ügyfeleinek és partnereinek. Rendszerszintű szakértelmét alkalmazza összetett ügyfélproblémák megoldásában, miközben aktív tagja lesz a csapatnak.

Feladatok:

  • Távoli támogatási szolgáltatásokat nyújt az ExaGrid ügyfelei, partnerei és helyszíni személyzete számára
  • Meghallgatni és megérteni az ügyfelek igényeit, és segítséget nyújtani ezeknek az igényeknek a szükséges időkereten belüli kielégítésében
  • Kezelje a forró ügyfeleket és az eszkalációkat
  • Ügyfélspecifikus cselekvési tervek kidolgozása és végrehajtása
  • Kiváló kommunikációt biztosít külső és belső szinten
  • Speciális programok és projektek támogatása az ExaGriden belül
  • Távoli segítséget nyújt az ügyfeleknek a telepítéshez, és képzést nyújt az ügyfeleknek
  • Tudásalapú cikkek kidolgozása
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Legyen őszinte és etikus minden ügyféllel, viszonteladóval, szövetségi partnerrel és az ExaGrid alkalmazottaival

Követelmények:

  • Több mint 10 éves tapasztalat külső ügyfelek műszaki támogatásában
  • Unix/Linux, hálózati és hálózati tárolási technológiák munkaismerete
  • Bizonyított képesség komplex rendszerproblémák elhárítására
  • Erős szervezési készség
  • Erős számlavezetési készség
  • Képes szorosan együttműködni az ügyfelek, a belső mérnökök és a vezetőség minden szintjével összetett kérdésekben
  • Kiváló ügyfélkapcsolati kommunikációs készség szóban és írásban

Ezenkívül preferált:

  • Biztonsági mentési alkalmazások (Arcserve, Backup Exec, Commvault, NetBackup, IBM Spectrum Protect, Oracle RMAN, Veeam)
  • Szkriptek (pl. shell, Perl, Bash, Python)
  • Hálózati és hálózati tárolási technológiák
  • Az ideális jelölt keményen dolgozik, és elkötelezett amellett, hogy folyamatosan fejlessze saját készségeit és ügyfeleink tapasztalatait.

Oktatás:
BS számítástechnika vagy technológia (vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat).

Elérhetőség:
Azonnali mérlegeléshez kérjük, jelentkezzen online: email önéletrajz.

Postai úton vagy faxon érkezett jelentkezéseket NEM fogadunk el
KÉRJÜK… Nincsenek ügynökségek, vállalkozók vagy tanácsadók

Beszéljen velünk igényeiről

Az ExaGrid a biztonsági mentések szakértője – mi mindennel foglalkozunk.

Kérjen árképzést

Csapatunk képzett annak biztosítására, hogy rendszere megfelelő méretű és támogatott legyen, hogy megfeleljen az Ön növekvő adatigényeinek.

Árainkért vegye fel velünk a kapcsolatot »

Beszéljen egyik rendszermérnökünkkel

Az ExaGrid többszintű biztonsági mentési tárolójával a rendszer minden egyes eszköze nem csak lemezt, hanem memóriát, sávszélességet és feldolgozási teljesítményt is magával hoz – minden olyan elemet, amely a magas biztonsági mentési teljesítmény fenntartásához szükséges.

Hívás ütemezése »

Menetrend Proof of Concept (POC)

Tesztelje az ExaGridet úgy, hogy telepíti a környezetébe, hogy megtapasztalja a jobb biztonsági mentési teljesítményt, a gyorsabb visszaállítást, a könnyű használatot és a méretezhetőséget. Tedd próbára! 8-ből 10, aki teszteli, úgy dönt, hogy megtartja.

Időbeosztás most »