Gotowy do rozmowy z inżynierem systemowym?

Wprowadź swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą w celu nawiązania połączenia. Dziękuję Ci!

Starszy Inżynier Wsparcia Klienta

Lokalizacje:
Zachodnie metro w Bostonie
UK

Opis:
ExaGrid poszukuje starszego inżyniera ds. obsługi klienta, który zapewni zaawansowane wsparcie techniczne swoim klientom i partnerom. Wykorzystasz wiedzę fachową na poziomie systemu, aby rozwiązać złożone problemy klientów, będąc aktywnym członkiem zespołu.

Obowiązki:

  • Świadczenie usług zdalnego wsparcia dla klientów, partnerów i personelu terenowego ExaGrid
  • Wysłuchanie i zrozumienie potrzeb klienta oraz pomoc w zaspokojeniu tych potrzeb w wymaganym czasie
  • Zarządzaj gorącymi klientami i eskalacjami
  • Opracuj i wdróż plany działania specyficzne dla klienta
  • Zapewnienie doskonałej komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej
  • Wspieraj specjalne programy i projekty w ramach ExaGrid
  • Pomagaj klientom w zdalnych instalacjach i zapewniaj szkolenia klientom
  • Opracuj artykuły oparte na wiedzy
  • Umiejętność pracy autonomicznej jak i zespołowej
  • Bądź uczciwy i etyczny w stosunku do wszystkich klientów, sprzedawców, partnerów sojuszu i pracowników ExaGrid

wymagania:

  • Ponad 10 lat doświadczenia w roli wsparcia technicznego dla klientów zewnętrznych
  • Praktyczna znajomość systemów Unix/Linux, sieci i sieciowych pamięci masowych
  • Wykazana umiejętność rozwiązywania złożonych problemów systemowych
  • Silne umiejętności organizacyjne
  • Silne umiejętności zarządzania kontem
  • Możliwość ścisłej współpracy z klientami na wszystkich poziomach, inżynierami wewnętrznymi i kierownictwem w złożonych kwestiach
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w kontakcie z klientem

Dodatkowo preferowane:

  • Aplikacje do tworzenia kopii zapasowych (Arcserve, Backup Exec, Commvault, NetBackup, IBM Spectrum Protect, Oracle RMAN, Veeam)
  • Skrypty (np. powłoki, Perl, Bash, Python)
  • Technologie sieciowe i sieciowe pamięci masowe
  • Idealny kandydat będzie pracowity i oddany ciągłemu doskonaleniu zarówno własnych umiejętności, jak i doświadczenia naszych klientów.

Wykształcenie:
Licencjat z informatyki lub technologii (lub równoważne doświadczenie zawodowe).

Informacje kontaktowe:
Aby uzyskać natychmiastowe rozpatrzenie, złóż wniosek online: e-mail wznowić.

Zgłoszenia otrzymane pocztą lub faksem NIE będą przyjmowane
PROSZĘ… Żadnych agencji, wykonawców ani konsultantów

Porozmawiaj z nami o swoich potrzebach

ExaGrid to ekspert w dziedzinie przechowywania kopii zapasowych — to wszystko, co robimy.

Zapytanie Cennik

Nasz zespół jest przeszkolony, aby zapewnić, że Twój system jest odpowiednio zwymiarowany i obsługiwany, aby sprostać rosnącym potrzebom w zakresie danych.

Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny »

Porozmawiaj z jednym z naszych inżynierów systemowych

Dzięki warstwowej pamięci masowej do tworzenia kopii zapasowych firmy ExaGrid każde urządzenie w systemie zapewnia nie tylko dysk, ale także pamięć, przepustowość i moc obliczeniową — wszystkie elementy potrzebne do utrzymania wysokiej wydajności tworzenia kopii zapasowych.

Umów się na rozmowę »

Zaplanuj weryfikację koncepcji (POC)

Przetestuj ExaGrid, instalując go w swoim środowisku, aby uzyskać lepszą wydajność tworzenia kopii zapasowych, szybsze przywracanie, łatwość obsługi i skalowalność. Przetestuj to! 8 na 10 osób, które go testują, decyduje się go zachować.

Zaplanuj teraz »