Ste pripravení hovoriť so systémovým inžinierom?

Zadajte svoje údaje a my vás budeme kontaktovať, aby sme si dohodli hovor. Ďakujem!

Senior inžinier zákazníckej podpory

Miesta:
Boston Metro West
UK

Popis:
ExaGrid hľadá vedúceho inžiniera zákazníckej podpory, ktorý by poskytoval pokročilú technickú podporu svojim zákazníkom a partnerom. Pri riešení zložitých zákazníckych problémov uplatníte odborné znalosti na úrovni systému a zároveň budete aktívnym členom tímu.

Náplň práce:

  • Poskytujte služby vzdialenej podpory pre zákazníkov, partnerov a pracovníkov spoločnosti ExaGrid
  • Počúvanie a pochopenie potrieb zákazníka a pomoc pri napĺňaní týchto potrieb v požadovanom časovom rámci
  • Spravujte horúcich zákazníkov a eskalácie
  • Vypracujte a implementujte akčné plány špecifické pre zákazníka
  • Poskytovanie vynikajúcej externej a internej komunikácie
  • Podporte špeciálne programy a projekty v rámci ExaGrid
  • Pomôžte zákazníkom s inštaláciou na diaľku a poskytnite zákazníkom školenia
  • Vyvíjajte články založené na vedomostiach
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • Buďte čestní a etickí voči všetkým zákazníkom, predajcom, aliančným partnerom a zamestnancom ExaGrid

Požiadavky:

  • 10+ rokov skúseností na pozícii technickej podpory pre externých zákazníkov
  • Pracovná znalosť Unix/Linux, sietí a sieťových úložných technológií
  • Preukázaná schopnosť riešiť zložité systémové problémy
  • Silné organizačné zručnosti
  • Silné zručnosti pri správe účtu
  • Schopný úzko spolupracovať so všetkými úrovňami zákazníkov, internými inžiniermi a manažmentom na zložitých problémoch
  • Vynikajúce verbálne a písomné komunikačné schopnosti so zákazníkom

Navyše preferované:

  • Zálohovacie aplikácie (Arcserve, Backup Exec, Commvault, NetBackup, IBM Spectrum Protect, Oracle RMAN, Veeam)
  • Skriptovanie (napr. shell, Perl, Bash, Python)
  • Sieťové technológie a technológie sieťového ukladania
  • Ideálny kandidát bude tvrdo pracovať a bude oddaný neustálemu zlepšovaniu vlastných zručností, ako aj skúseností našich zákazníkov.

Vzdelanie:
BS v odbore informatika alebo technika (alebo ekvivalentná pracovná skúsenosť).

Kontaktné informácie:
Na okamžité zváženie požiadajte online: životopis emailom.

Prihlášky doručené poštou alebo faxom NEBUDÚ akceptované
PROSÍM...Žiadne agentúry, dodávatelia ani konzultanti

Porozprávajte sa s nami o svojich potrebách

ExaGrid je expert na zálohovanie – to je všetko, čo robíme.

Vyžiadajte si ceny

Náš tím je vyškolený, aby zabezpečil, že váš systém bude mať správnu veľkosť a podporu, aby vyhovoval vašim rastúcim požiadavkám na údaje.

Kontaktujte nás ohľadom ceny »

Porozprávajte sa s jedným z našich systémových inžinierov

S Tired Backup Storage od ExaGrid prináša každé zariadenie v systéme nielen disk, ale aj pamäť, šírku pásma a výpočtový výkon – všetky prvky potrebné na udržanie vysokého výkonu zálohovania.

Naplánovať hovor »

Naplánovať dôkaz koncepcie (POC)

Otestujte ExaGrid tak, že ho nainštalujete do svojho prostredia, aby ste zažili lepší výkon zálohovania, rýchlejšie obnovy, jednoduché použitie a škálovateľnosť. Dajte to na test! 8 z 10, ktorí ho testujú, sa ho rozhodne nechať.

Naplánovať teraz »